Članstvo v odborih in komisijah 2014-2018

Odbor za gospodarstvo, varstvo okolja in gospodarske javne službe:

  • Anton Špeh, predsednik,
  • Slavko Fludernik,
  • Jože Orešnik,
  • Stanko Rihter,
  • Jože Hudej,
  • Leopold Brglez,
  • Primož Vodušek.

Odbor za negospodarstvo in javne službe družbenih dejavnosti:

  • Anka Rakun, predsednica,
  • Ana Kladnik,
  • Rajko Pintar,
  • Rok Prušnik.

Statutarno pravna komisija:

  • Ana Kladnik, predsednica,
  • Danica Vezočnik Krajnc,
  • Paul Orešnik.

Odbor za prostorsko planiranje in gospodarjenje z nepremičninami:

  • Anka Rakun, predsednica,
  • Slavko Fludernik,
  • Primož Vodušek,
  • Jože Orešnik,
  • Rajko Pintar.

Svet za preventivo in vzgojo v cestnem prometu:

  • Primož Vodušek, predsednik,
  • Leopold Brglez,
  • Rok Prušnik,
  • Jože Orešnik,
  • Marija Ermenc.

Pokopališka uprava za pokopališče Ljubno:

  • Anka Rakun, predsednica,
  • Jože Hudej,
  • Marta Podmeninšek,
  • Stanislav Kolar.

Pokopališka uprava za pokopališče Radmirje:

  • Damijan Nerat, predsednik,
  • Leopold Brglez,
  • Nataša Prislan,
  • Stanislav Kolar.

Odbor za razpolaganje s sredstvi požarne takse:

  • Paul Orešnik, predsednik,
  • Marjan Jarnovič,
  • Oskar Slatinšek,
  • Janez Vratanar,
  • Gregor Križnik,
  • Aleš Nerat.

Komisija za iskanje virov in oskrbe s pitno vodo:

  • Jože Orešnik, predsednik,
  • Slavko Fludernik,
  • Paul Orešnik,
  • Leopold Brglez,
  • Rajko Pintar.

Komisija za ocenjevanje škode ob naravnih in drugih nesrečah:

  • Primož Vodušek, predsednik
  • Sonja Moličnik Oblak,
  • Aleš Bolko,
  • Damjan Jevšnik.

V Svet Zavoda Savinja se predlagajo:

  • Anton Špeh,
  • Jože Hudej,
  • Anka Rakun.

V Svet zavoda Osnovna šola Ljubno ob Savinji se predlagajo:

  • Primož Vodušek,
  • Paul Orešnik,
  • Leopold Brglez.

Štab Civilne zaščite:

  • Bogomir Terbovšek, poveljnik
  • Božidar Križnik,
  • Anton Ugovšek,
  • Marko Petkovič,
  • Marjan Jarnovič,
  • Blaž Presečnik.

Komisija za pospeševanje in razvoj kmetijstva:

  • Jože Orešnik, predsednik,
  • Jože Hudej,
  • Anton Špeh,
  • Sonja Moličnik Oblak.

Komisija za razpis za financiranje programov s področja športa:

  • Anka Rakun, predsednica,
  • Rok Prušnik,
  • Rajko Pintar,
  • Slavko Fludernik,
  • Ana Kladnik.

Komisija za razpis za financiranje programov na področju kulture:

  • Rajko Pintar, predsednik,
  • Jože Hudej,
  • Rok Prušnik,
  • Paul Orešnik,
  • Leopold Brglez.

Komisija za razpis za financiranje programov na področju turizma:

  • Anka Rakun, predsednica,
  • Anton Špeh,
  • Paul Orešnik.

Komisija za dodelitev nepovratnih finančnih sredstev za namen nakupa in vgradnje malih čistilnih naprav:

  • Anton Špeh, predsednik,
  • Jože Orešnik,
  • Marko Eberlinc.

Komisija za vodenje postopka dodelitve sredstev za sofinanciranje humanitarnih in invalidskih organizacij:

  • Ana Kladnik, predsednica,
  • Anka Rakun,
  • Leopold Brglez.

Komisija za vodenje postopka dodelitve sredstev za sofinanciranje drugih interesnih skupin in njihovih programov:

  • Ana Kladnik, predsednica,
  • Anka Rakun,
  • Leopold Brglez.

Komisija za mandatna vprašanja, volitve in imenovanja

  • Ana Kladnik, predsednica
  • Primož Vodušek, član
  • Jože Hudej, član
  • Anton Špeh, član
  • Anka Rakun, članica.

 

 

Odbori in komisije 2010-2014

 



EU Copyright | Obcina